מדרקון ומכשפה למלך ומלכה- ההרצאה


לחיות יחד זו אומנות, ואפשר ללמוד אותה. זוגיות היא כלי להתפתחות ואפשר לעבוד איתה. אם משתמשים בה נכון אפשר לגדול לצמוח ולהתרחב. הנה כמה מפתחות:

1. לרקוד את השגרה- באלאגן בסדר! הכניסו יצירתיות לתוך שגרת יומכן. עשו את הדברים קצת אחרת. הפתיעו את עצמכםן ואת בן בת זוגכם.

2. זמן איכות זוגי- סדר בבלאגן! זמן של הנאה משותפת. כדי שלא תהפכו להיות זוג שרק מוציא לפועל את היומיום והשגרה. יש לקבוע זמן ביומן (ולעמוד בזה:)

3. אהבת אמת = כנות.  האמת מקרבת. ההסתרה מרחיקה. ככל שתהיו יותר כנים אלו עם אלו, ככל שתדברו על יותר הדברים שעוברים עליכן, או מציקים לכם, גם אם זה נראה לכם 'מסוכן'– ככה הזוגיות שלכם תוכל להיות יותר חזקה ויציבה.

4. ריב הוא הזדמנות לקירבה! אפשר לעצור את הריב בשלל דרכים ולהפוך אותו לשיחה על הכאבים שלנו.

5. ס פ י י ס: לא כל דבר חייבים לעשות יחד! קחו זמן לבד.

6. להדליק את אש המיניות! אם המפגש המיני ביניכם עייף ומשעמם, זו הזדמנות לצאת למסע משותף. מפגש מיני טוב הוא מפתח יקר לזוגיות טובה. ברשת תמצאו שלל סדנאות ארוכות או קצרות העוסקות בהחייאת המיניות. מצאו אחת שמתאימה לכם. 

7. סליחה. תלמדו לבקש סליחה, ולסלוח אלו לאלו בגמישות, במהירות, ובקלילות. מפליא כמה קל זה יכול להיות.

8. קבלה בטוב וברע – יש מאניה דיפרסיה זוגית בקשר, ככה זה. כשאתםן חושבים שזהו, זה הסוף כדאי לזכור: גם זה יעבור:)

9. המבט של המלך והמלכה. הסתכלו אלו על אלו בעיניים טובות. במבט ששם זכוכית מגדלת על מה שטוב, אפילו אם הוא קטן. ככה תהפכו זה את זו למלך ומלכה.

10. הסכימו לקבל עזרה. עזרה יכולה לעזור בתקופות של מעברים צרים. כל עזרה: עזרה מקצועית, מחבר/ה טוב/ה, מזוג אחר.להזמנת הרצאה אצלכם, צרו עימנו קשר. 


לפרטים נוספים, צרו קשר