זוגיות: להפוך את המינוס לפלוס. הרצאה מעשית.

לחיות יחד זו אומנות, ואפשר ללמוד אותה. זוגיות היא כלי להתפתחות ואפשר לעבוד איתה. בהרצאה (אל דאגה, היא גם קלילה:) נבחן את המינוסים של הזוגיות, וניתן מפתחות שיהפכו אותם לפלוסים שיעבדו לטובתנו. הנה כמה: 


1. המינוס: תחושת חנק. המפתח: ס פ י י ס: לא כל דבר חייבים לעשות יחד! קחו זמן לבד. הפלוס: התחזקות העצמי. כשכל אחד חוזר לעוצמתו, הזוגיות מתחזקת.

2. המינוס: לא מרגישים, לא מתרגשים. המפתח: זמן איכות זוגי. קובעים ביומן ועושים!  הפלוס: החזרת איכות ההתאהבות חזרה לחיים שלכםן.

3. המינוס: ריחוק,כל אחד בעולמו. המפתח: אמירת אמת ביניכם. הפלוס: האמת מקרבת. ההסתרה מרחיקה: ככל שתהיו יותר כנים אלו עם אלו, ככל שתדברו על יותר הדברים שעוברים עליכן, או מציקים לכם, גם אם זה נראה לכם 'מסוכן'– ככה הזוגיות שלכם תוכל להיות יותר חזקה ויציבה. 

4. המינוס: מלחמת התשה. הריבים חוזרים על עצמם והם כל כך דומים. המפתח: ללמוד איך לשנות מסלול בריב. למשל באמצעות השאלה: "מה כואב לך?" הפלוס: התפתחות. ריב הוא הזדמנות ללמוד על עצמך ועל בן בת זוגך ולצמוח! 

5. המינוס: החיים בלופ. השיגרה מייבשת. המפתח:  לרקוד את השיגרה בשלל דרכים. הפלוס: המטלות הסיזיפיות הן כר פורה ליצירתיות. החיוניות חוזרת. 

6. המינוס: הסקס הופך למטלה. המפתח: להדליק את אש המיניות! אם המפגש המיני ביניכם עייף ומשעמם, זו הזדמנות לצאת למסע משותף. מפגש מיני טוב הוא מפתח יקר לזוגיות טובה. הפלוס: התשוקה חוזרת , כן כן. ואיתה תחושת עומק וקירבה. 

7. המינוס: שכחנו למה אנחנו יחד. המפתח: מציאת חזון משותף. טיול בהודו, בית בכרתים, הליכת חוצה ישראל, מה שתרצו. הפלוס: הכיף ממשיך!

8. המינוס: לא רואים אותי, שלא לומר לא מתפעלים ממני יותר. המפתח: המבט של המלך והמלכה: הסתכלו אלו על אלו בעיניים טובות. במבט ששם זכוכית מגדלת על מה שטוב, אפילו אם הוא קטן. הפלוס: ככה תהפכו זה את זו למלך ומלכה.

להזמנת הרצאה / הרצאת זום, צרו קשר. 


לפרטים נוספים, צרו קשר