סדנת המלך והמלכה

מדרקון ומכשפה למלך ומלכה 

זוגיות היא אחד הנושאים המאתגרים של תקופתנו, ובצדק. ללמוד לחיות יחד זה אחד הדברים המסובכים ביותר שיש, אבל אף פעם לא הכינו אותנו לזה. להיפך: התנהגו כאילו זה טבעי לגמרי לחלוק חיים שלמים. "באושר ועושר" הבטיחו לנו והוסיפו את האתגר "עד עצם היום הזה". אבל זוגות רבים מתעוררים ומגלים שלא אושר ולא עושר ואין ממי לדרוש את הכסף בחזרה:)

מה קורה שם בחיים הצמודים יחד שמועך גברים ונשים?

אנחנו מתחתנים מאהבה עם בחירת ליבנו ובהמשך מוצאים עצמנו בתסכול ומצוקה. אנחנו מתחתנות כדי להיות יחד  ובאמצע החיים מוצאות עצמנו לבד. אנחנו מתחתניםות מלאיםות תשוקה, ומתישהו מגליםות שפג תוקפה.

וכך קורה שבעצם היום הזה זוגות רבים בוחריםות להיפרד וממשיכיםות הלאה לחפש אותה במקום אחר. האהבה- עושה רושם- נגמרה.

אבל האהבה בשמה התחתנו לא הולכת לשום מקום. היא כל הזמן כאן, מתחת לריצות המשימות הדאגות, והעייפות של השגרה. האהבה צריכה תנאים כדי ללבלב, כדי שנרגיש אותה בלב.

לחיות יחד זו אומנות, ואפשר ללמוד אותה. זוגיות היא כלי להתפתחות ואפשר לעבוד איתה. אם משתמשים בה נכון אפשר לגדול לצמוח ולהתרחב, אם לא משתמשים בה נכון אפשר לקפוא חיים שלמים וזה כואב.

האפשרויות המיטיבות שזוגיות ארוכת טווח יכולה לתת לכל גבר ולכל אישה:

  • העצמה של העצמי בזוגיות (ולא מעיכה שלו)
  • זוגיות כשותפות טובה (ולא כיריבות)
  • כלים ליחד אמיתי

כשהזוגיות טובה המרחב של הבית והמשפחה משגשג. למרות זאת קל לשכוח אותה מרוב ריצות ומשימות בחיי היוםיום והשגרה. להחזיר אותה לראש סדרי העדיפויות זה אחד הדברים הטובים ביותר שנוכל לעשות.

מוזמניםות לבוא להשקיע תשומת לב, זמן, ואנרגיה בזוגיות שלכם. להפוך אותה למרחב של שגשוג והנאה, ואת הבית שלכם לממלכה שמחה.

 


לפרטים נוספים, כתבו אלינו