באושר ועושר- המופע
יודעים מה? האהבה עם הזמן פורחת ומלבלבת.

פעם חשבתי שבזוגיות האהבה עם הזמן נובלת: מתחתנים, לוקחים משכנתה, מביאים ילדים, ואחרי כך וכך שנים יחד האהבה אוזלת. עד לפני שנתיים עוד הייתי בטוחה שנדעך לנו - אמנם בחן - בתוך זוגיות נוחה, נעימה, ומשעממת.

יודעות מה? ההתאהבות מכה שנית.

השנה אנחנו 22 שנה יחד, ואני מאוהבת בו יותר ממה שהייתי מאוהבת בחתונה. תכל'ס כשהתחתנו לא היכרנו כמעט. לא היה לי מושג איזה אבא הוא יהיה (אלוף!) איך הוא מתנהג כשהוא כועס או מרגיש אשמה (מפחיד!), לא היה לי מושג כמה הוא חרוץ (גם מבשל, גם שוטף כלים, גם מקפיץ את הילדים, גם עושה את כל הבירוקרטיה כולל דואר!). לא היה לי מושג שהחריצות המדהימה שלו תעלה לי על העצבים (אובססיבי שלא יודע לנוח!!). כשאני מאוהבת בו היום זה לא באיזה דימוי נוצץ. אני יודעת בדיוק במי אני מאוהבת, ואני מאוהבת בו בטוב וברע.

יודעים מה? הסקס עם הזמן משתבח.

נכון בהתחלה הייתה מלאאא תשוקה שעם הזמן הלכה ודעכה. נכון תקופה ארוכה הסקס בינינו הפך למטלה מעיקה. אבל בזכות הייאוש והתיסכול המיני, יצאנו מאזור הנוחות למסע, למדנו דברים חדשים וגילינו תגלית מפתיעה: המפגש המיני בינינו היום טוב ומספק יותר ממה שהיה בהתחלה.

יודעות מה? האהבה משגשגת

תמיד היו לי ספקות לגבינו אם 'זה זה או לא זה', רק לפני שנתיים אמרתי לו שהגעתי למסקנה ש 'זה זה', והשנה אפילו התחלתי לקרוא לו 'בעלי'. את האהבה שלי וההתמסרות אליו, הוא לא קיבל בחינם בחופה. הוא הרוויח ביושר. בדם יזע צחוק ודמעות דרך כל מה שעברנו יחד מאז ועד הלום.

יודעים מה? את האהבה שפורחת היום לא קיבלנו במתנה.

יצרנו אותה יחד. צעד צעד, שעל שעל, ריב ריב, שולם שולם, דמעה דמעה. דוהרים רועדים על רכבת הרים בין פסגות נוצצות למורדות מביכים. במעברים חדים בין ייאוש ותקווה גילינו מה זאת אהבה: להפוך כל כאב לקירבה. וכאבים יש בזוגיות מלא, אילחמדולילה 

יודעים יודעות מה? זוגיות זו חגיגה!


המופעים הקרובים: 

בשל תקנות הקורונה נדחו המופעים הקרובים. באופק יש את אלה:

24/10 נס ציונה                             כרטיסים

5/11 חיפה

12/11 אלמא זכרון יעקוב