'מוחאת לעצמי כפיים'- מילון עידוד עצמי

 'מוחאת לעצמי כפיים' 

מילון עידוד עצמי לאישה המתבגרת. מפגש קבוצתי חדש של מיכל. 


אנחנו חיות בחברה שמעריצה צעירות, שסוגדת ליופי וגוף חטוב. חברה בה לנשים אסור להזדקן, כי הן נהיות לא רלוונטיות במעגל החיים העסיסיים. 'גיל הבלות' זה תואר העלבון הרשמי שזכינו לו, ונשים מתבגרות מלאות שנאה עצמית ומשלמות הרבה כסף כדי לעצור את השפעת הזמן.
ואני אומרת: לא הבנו טוב את השם. הבלות היא לא שלנו, היא של כל מה שלא מתאים לנו יותר בחיים!  בלות האשמה, בלות הריצוי, בלות הסטרס, בלות הפחד מה יגידו, בלות כל מה שמוריד אותי מלהיות הגרסה הכי טובה של עצמי.  
יש משפט שאומר: WE ARE GETTING FREEIER NOT OLDER
מה שאני מגלה בכל שנת פז"ם שאני צוברת פה – זה שאני הולכת ומעמיקה,  הלב שלי מחלים, האהבה שבי מתרחבת, האישיות שלי מבשילה, ובשורה תחתונה: כל שנה אני נהנית יותר מהחיים, פשוט כי יש לי יותר כלים להתמודד עם כל מה שקורה לי.  
ומה שעוד אני מגלה : זה שנשים מתבגרות - זה סקסי!
כי כשאת מתבגרת את יודעת בדיוק מה נעים לך ומה לא, מה מענג אותך ומה לא. כי כשאת נהנית את נהנית עד הסוף. כי את לא מזייפת. כי סקסיות זה שובבות. יצירתיות. זה להתענג על החיים, ונשים מתבגרות נהנות יותר!
אז בואו נתחיל יחד מהפכה: במקום להילחם בזמן - נגלוש עליו בהנאה. בואו נעשה ניתוח להסרת השנאה העצמית, ואת האהבה שאנחנו נותנות בנדיבות לכוווולם ניתן בנדיבות גם לנו. בואו נהיה מועדון המעריצים הכי לוהט שלנו. מצאתי לזה סלוגן - אני קוראת לזה "מוחאת לעצמי כפיים".

להזמנת מפגש קבוצתי צרי קשר. 


לפרטים נוספים  צרו קשר